Ksiegowy / Ksiegowa

Country: Poland
Office: Wroclaw
Business area: Other

Unit4 Polska specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów informatycznych, wspierających kluczowe obszary działalności przedsiębiorstwa (kadry i płace, finanse, logistyka, produkcja i in.), uwzględniając zmiany zachodzące zarówno wewnątrz firmy, jak i w jej otoczeniu biznesowym.

Unit4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod wspólną marką TETA. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz zorientowany na ludzi system  TETA ERP automatyzujący bieżącą pracę na rzecz działań strategicznych.

Unit4 poszukuje ambitnej, rzetelnej i otwartej na wyzwania w dynamicznym otoczeniu biznesowym osoby na stanowisko Księgowej / Księgowego.

OPIS STANOWISKA:

  • księgowanie faktur kosztowych
  • księgowanie faktur sprzedażowych
  • prowadzenie ewidencji majątku trwałego i wartości niematerialnych i prawnych
  • przygotowywanie płatności wychodzących
  • rozliczanie podróży służbowych
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych ( CIT, VAT, podatek u źródła)
  • przygotowywanie raportów do grup
  • przygotowywanie raportów statystycznych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/ ekonomii/ finansów
  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego ( minimum 2 lata) ( mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym)
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • znajomość przepisów prawa podatkowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne i karta multisport.
loading
Close video modal